Dlaczego wiele osób nie żyje Nieodpowiednie informacje o Nowi Bukmacherzy W Polsce i dlaczego musisz przeczytać ten rekord

Nie bez powodu Superbet tak szybko przeskoczył wielu konkurentów i zagościł w czołówce najlepszych bukmacherów online w Polsce. Jak można się domyślić ogromną różnicę robi zakład bez ryzyka do kwoty 1300 PLN. W tym przypadku nie obejmuje on tylko pierwszego kuponu po rejestracji. Cały pierwszy tydzień po założeniu konta, gramy bez ryzyka, a po tym okresie Superbet zwróci nam łączną sumę przegranych stawek do 1300 PLN. W ofercie powitalnej znajdziemy szereg bonusów od depozytu z mnożnikiem.

Nowy, wiarygodny legalny bukmacher 2023 proponuje użytkownikom sporą ilość rewelacyjnych promocji. Operatorzy skupiają swoją działalność głównie na dostarczeniu hazardzistom najlepszej promocji, która jest przygotowywana na podstawie bonusów, rynków zdarzeń i sportów. Pod tym względem nowy bukmacher, organizujący zakłady wzajemne w sieci, nie odstaje od istniejących podmiotów hazardowych.

Strona tego pierwszego powstaje, dlatego musimy na nią jeszcze trochę poczekać. Jeśli nie wiesz jaki bukmacher on-line będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to … Przelewy bankowe To jedna z najczęściej wybieranych metod płatności w Polsce.

Bonus stanowi 50 % stawki zatem, aby otrzymać maksymalną kwotę cashbacku należy postawić zakład za dokładnie 1137 zł. Bukmacher bet365 nie zdecydował się na wejście na polski rynek bukmacherski. Po zmianach prawnych bet365 zablokował możliwość obstawiania zakładów sportowych w naszym kraju. Nie ma możliwości rejestracji nowego konta gracza ani obstawiania zakładów.

Oprócz tego możliwe jest na granie wymyślnych zakładów specjalnych, a każdy przez cały rok ma szansę obstawiać bez podatku (wygrane są powiększane automatycznie o 14 procent). Na naszej stronie cały czas sprawdzamy jak ma się sprawa licencji bukmacherskich. Poinformujemy, gdy nowi bukmacherzy 2023 pojawią się w kraju! Raczej nie można spodziewać się dobrych newsów już na początku roku, a najwcześniej po pierwszym kwartale, czyli na przynajmniej miesiąc lub dwa przed startem mistrzostw Świata.

Livestreaming I Zakłady Na Żywo

Kod promocyjny Fuksiarz pozwala na odebranie bonusu powitalnego jakim jest zakład bez ryzyka. Tutaj możemy liczyć na zwrot połowy stawki do maksymalnej kwoty 500 złotych. Co więcej te środki, które bukmacher nam zwraca, trafiają od razu na konto główne. To znaczy, że nie trzeba nimi obracać, a można natychmiast wypłacić na swoje konto w banku. Nowi konkurenci to dodatkowy bodziec dla aktualnych bukmacherów do ulepszenia swojej oferty.

Dlaczego Polacy tak bardzo polubili zakłady u legalnych bukmacherów? Hejterzy powiedzą, że jest w nich więcej wad, niż zalet, ale statystyki pokazują, iż jest właśnie zupełnie inaczej. W obu przypadkach, na polskim rynku są to bukmacherzy legalni. Zakłady bukmacherskie, które działają od kilkunastu lat, są aktywne zarówno w placówkach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Najważniejsze, że w każdym z tych miejsc jest możliwe obstawianie meczów po wysokich kursach, a promocje są organizowane nie tylko z myślą o nowych. Wśród tych miejsc mamy zarówno te z zagranicy, jak i typowo polskie podmioty, które powstały w odpowiedzi na potrzeby aktualnego rynku. Od czasu do czasu przeglądaj ofertę Totalbeta, bo warto – szczególnie f1 mają fajnie rozwiniętą. Odbierz bonus 5 Fuksiarz Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł na begin – prawdziwy zwrot połowy stawki w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu, bez wymogu obrotu! „Cashback bez limitu” – stała promocja polegająca na prawdziwym zwrocie od 5% do 50% stawki każdego nietrafionego kuponu, bez wymogu obrotu!

Nowy bukmacher na polskim rynku może zaoferować Ci dużo więcej niż tradycyjni bukmacherzy. 24 października 2019 roku zakłady Superbet otrzymały zezwolenie na urządzenie zakładów przez Internet. Niektórzy mogą zadać pytanie, jak to jest możliwe skoro placówki naziemne Superbet funkcjonują w Polsce od ponad dwóch lat. Odpowiedź jest prosta, bukmacher wchodząc na polski rynek skupił się na rozwoju sieci stacjonarnej i wystąpił o licencję jedynie na działanie w takim trybie.

Bukmacher bardzo dobrze znany graczom sprzed ustawy hazardowej zdecydował się wrócić do kraju nad Wisłą i wyszło mu to świetnie. Na pewno każdy fan sportu, a przede wszystkim piłki nożnej, zauważył tę markę. Wszystko przez ambasadora, którym został Krzysztof Stanowski. Postać znana z Kanału Sportowego, ale także portalu Weszło.com, który to również stał się sponsoringiem tego nowego bukmachera. Naturalnie daleko im jeszcze do najlepszego bukmachera, ale każdy kiedyś zaczynał. Piecze nad obydwoma sprawuje zatem jedna, nadrzędna firma.

Kupon zostanie wówczas rozliczony w pełnej kwocie, a gracz nie będzie musiał stresować się dalszym przebiegiem spotkania. Dodatkowo można skorzystać z opcji Boost, dzięki której uzyskamy wyższe kursy na wybrane wydarzenia. Skromna oferta sportów wirtualnych i mała liczba dostępnych do obstawiania dyscyplin. NobleBet i OKbet dostali licencję tego samego dnia, bowiem właścicielem obu marek jest jedna firma – Polski Bukmacher.

Jednak to Fuksiarz zasługuje na największą uwagę, a przynajmniej na razie. Śmiało można powiedzieć, że ten bukmacher ma najlepszy start w Polsce ze wszystkich operatorów z ostatnich miesięcy. Jakby tego było mało, to pod koniec roku Fortuna przedstawiła BetBuilder, czyli funkcję, która pozwala na tworzenie zakładów z kilku zdarzeń w obrębie jednego spotkania.

Na dziś i jutro to dość szeroka oferta, która daje możliwości nie tylko fanom piłki nożnej, ale również bardziej niszowych sportów. Extra freebet dla co 50 zarejestrowanego gracza w wysokości 50 złotych. Do wejścia w witrynę wiarygodnych bukmacherów nie jest konieczne użycie VPN. Grafika i interfejs platform bukmacherskich zostały opracowane na podstawie nowoczesne technologie i są bardzo przyjazne.

Konieczny jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym 2.00. Wówczas bonus zmieni się w depozyt i możliwa będzie wypłata na konto bankowe. Bonus trzeba wykorzystać w ciągu 14 dni od chwili uzupełnienia kodu. Każdego dnia w sieci można znaleźć mniej lub bardziej sprawdzone informacje na temat nowych podmiotów.

Tak jak w przeszłości było z grami karcianymi czy sportami wirtualnymi. Także widać, że czwarty bukmacher w Polsce według naszego rankingu broni czynami określenie stałego rozwoju produktu. Gracz może tworzyć pozycję złożoną z kilku zdarzeń w obrębie JEDNEGO MECZU!

Posiada je od 21 lutego 2012 roku i jest obecnie liderem branży z udziałem na poziomie forty five,eight proc. U nowego polskiego bukmachera znaleźć można zakłady na różne dyscypliny sportowe, e-sport oraz sporty wirtualne. Z pełną ofertą tego bukmachera można zapoznać się na stronie Betters.pl. BetX to nowy bukmacher, który działa dopiero od maja. Przekonuje nowych użytkowników podwojeniem pierwszego depozytu aż do kwoty 7777 złotych, co jest prawdziwym hitem. Dodatkowo możemy odebrać freebet na kwotę 30 złotych.

Bukmacher ten zarządzany przez spółkę Polski Bukmacher sp. Oferuje on swoim użytkownikom przyzwoitą ofertę zakładów oraz zakłady na żywo i sporty wirtualne. Za pierwszy depozyt gracz może otrzymać bonus one hundred pc do kwoty 800 zł, za drugi depozyt bonus to 50%, maksymalna kwota zaś jest taka sama, czyli 800 zł. Dodatkowo, na trzeci depozyt dostępny jest bonus bez ryzyka 100 percent ekstra, do kwoty 50 zł.

I tutaj – niestety – nie wiadomo, czy jest szansa na to, by ten bukmacher stał się legalny. Początkowo wydawało się, że będzie chciał dość szybko wejść na polski rynek i opuścić szarą strefę, ale na chwilę obecną już na to się tak mocno nie zanosi i trzeba być tego świadomym. – bukmacher ten nie od dziś działa na naszym rynku i z każdym kolejnym rokiem radzi sobie coraz lepiej.

Nowi bukmacherzy legalnie takie wejście w Polskę mogą mieć wyłącznie mając tak dużą markę i można ich policzyć na palcach dwóch rąk. A warto zwrócić uwagę, że Betfan dysponuje podobną funkcjonalnością jak innych polski bukmacher, eWinner. Mianowice My Bet, gdzie każdy gracz może w formularzu zgłosić swój wymyślony zakład, który zostaje rozpatrzony przez bukmacherów Betfana i potencjalnie znajduje się potem w ofercie.

Współpracujemy z większością polskich agency bukmacherskich, ale nie nakłaniamy do korzystania z żadnej z nich. Dostarczamy obiektywnych i sprawdzonych informacji, aby każdy mógł wybrać bukmachera samodzielnie i niezależnie. Można posiadać konto gracza u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

Dlatego też polecamy zapoznać się z naszymi rekomendacjami, aby dowiedzieć się, jakie marki to najlepsi bukmacherzy w kraju nad Wisłą. Nowi legalni bukmacherzy starają się wyróżnić na tle już leciwej konkurencji. Ich oferty potrafią być znacznie bardziej lukratywne, więc od czasu do czasu warto zerknąć, czy aby nie warto zmienić naszego dostawcy zakładów sportowych. W ostatnich latach możemy dostrzec bardzo duży wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi. Obecnie nie obstawiają już jedynie eksperci sportowi, a większość typerów stanowią niedzielni gracze, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji, oglądając spotkanie swojej ulubionej drużyny. Jak dobrze wiemy tam, gdzie jest popyt, musi też być i podaż, przez co wiele nowych agency walczy o dominację na rynku hazardowym, a na takiej rywalizacji zawsze korzysta klient.

Nowi Legalni Bukmacherzy 2023

Jeśli nie mamy pamięci na telefonie, możemy załadować stronę nowy bukmachera w browserze. Apka i wersja mobilna gwarantują dobrą kompatybilność ze wszystkimi gadżetami. Zakład bez ryzyka na sporty elektroniczne u bukmacherów. Kiedy to w 2016 roku w Polsce doszło do zmiany prawa z rynku zniknęło wiele zagranicznych podmiotów. To dlatego, że firmy te nie były przyzwyczajone do funkcjonowania przy wymogu płacenia 12% podatku od każdej stawki wniesionej przez gracza. Brak możliwości oferowania gier kasynowych online to również ważny czynnik, który zdecydował o exodusie z kraju nad Wisłą.

Poza najbardziej zainteresowanymi raczej mało kto kojarzy, że taki bukmacher w ogóle się pojawił. Z podstawowych informacji wiadomo, że siedziba główna firmy zlokalizowana jest w Cieszynie, a więc tam gdzie Fortuna ma swoją kwaterę. Możemy dowiedzieć się, że Betters to bukmacher o w pełni polskim kapitale, a jednym z założycieli jest osoba, która w przeszłości była prezesem wcześniej wspomnianej Fortuny. O dokładnych datach pojawienia się nowych bukmacherów w Polsce poinformujemy, gdy tylko takie wiadomości zostaną udostępnione. Część z nich celuje z uruchomieniem działalności jeszcze w rok 2021, a tymczasem inni planują już strategię na kolejny rok. Z pewnością szanse będzie miał Bwin, który na rynku międzynarodowym jest bardzo dobrze znany, a przed nowelizacją ustawy hazardowej już dał się poznać z dobrej strony polskim graczom.

Strona główna jest prezentowana w języku polskim i angielskim, co jest rzadkością w przypadku polskich bukmacherów. Nowy bukmacher odpowiada graczom rekreacyjnym, ponieważ akceptuje minimalny zakład w wysokości 1 PLN i minimalny depozyt w wysokości 1 PLN. Strona BetX jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, ale nie udało się stworzyć aplikacji na urządzenia mobilne.

Jako urozmaicenie można potraktować funkcję Betbuilder. Dzięki niej gracz może łączyć po kilka zdarzeń z jednego meczu na jednym kuponie. U innych bukmacherów nie jest to możliwe, więc to spora zaleta. Betclic – nawet mocniejsze wejście niż eWinner zanotował Betclic, który z miejsca stał się sponsorem reprezentacji polskich siatkarzy, a także Lechii Gdańsk i Piasta Gliwice.

Często jesteśmy w sytuacji gdy mamy środki na przykład na portfelu PayPal lub Skrill i chcemy za nie postawić zakład na mecz, który rozpoczyna się już za kilka godzin. Przelanie pieniędzy na konto bankowe jest niemożliwe, gdyż zabrałoby zbyt dużo czasu a dodatkowo przelewy nie dochodzą w weekendy. To tylko jeden z przykładów na to, jak metody płatności mogą wpłynąć na nasze decyzje bukmacherskie i dlaczego warto, by bukmacher posiadał ich jak najwięcej. Cashback bez końca obowiązuje na wszystkie dyscypliny, ale także na sporty wirtualne, czego nie proponował jeszcze żaden inny buk w Polsce. W tym przypadku gracz może każdorazowo otrzymać zwrot części stawki za przegrane zakłady. Fuksiarz oddaje nam odpowiedni % postawionej kwoty w zależności od tego, ile zdarzeń znalazło się na naszym kuponie.

Dlatego też w poniższych paragrafach przybliżamy specyfikę poszczególnych bonusów w zakładach bukmacherskich. W przypadku kasyn internetowych ustawa hazardowa jest znacznie bardziej restrykcyjna. W myśl obowiązującego prawa, gry kasynowe w Internecie zostały objęte całkowitym monopolem państwa. W praktyce oznacza to, że jedynym legalnym kasynem online jest Total Casino należący do Totalizatora Sportowego.

Nowy bukmacher 2021 przygotował również dla nowych graczy ofertę powitalną. W jej skład wchodzi tylko jeden bonus i jest to cashback 50 % do 500 zł. By skorzystać z promocji należy po rejestracji konta i weryfikacji numeru telefonu wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł. Następnie postawić pierwszy kupon z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.20 i stawką min. 20 zł. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci stawkę zakładu do 500 zł.

Najpopularniejszym bonusem oferowanym przez nowych bukmacherów są freebety. Wielu polskich nowych bukmacherów sponsoruje polskie kluby sportowe i zawodników. Każdy legalny nowy bukmacher w Polsce posiada licencję od polskiego ministra finansów. Bukmacher PodmiotStrona internetowaEliteBetTrueSport sp. Z o.o.elitebet.plBetwayGM Gaming Limitedbetway.plBet4funFUN PROJECT sp.

Pomimo tego, że projekt strony może wydawać się lekko staroświecki, bukmacher nadrabia to doskonałymi kursami i funkcjami. Twarzami polskich bukmacherów są znane osoby ze świata sportu oraz dziennikarze sportowi. Nowi bukmacherzy on-line, aby zyskać rozpoznawalność w konkurencyjnej branży hazardowej, przede wszystkim skupiają się na przygotowaniu dla swoich użytkowników czegoś więcej. Pakiet Polsatu to propozycja specjalnie dla czytelników naszego portalu. Do skorzystania z niej upoważni Was przy rejestracji konta wpisanie specjalnego kodu EXTRA40.

Teraz pora, by przyjrzeć się o potencjalnym zagrożeniem bo takie również mogą na nas czekać przy rejestracji w nowych, niesprawdzonych firmach bukmacherskich. Niekiedy dostajemy też bonus powitalny na nasz kolejny depozyt. Czasem spotykamy także ofertę ubezpieczenia kwoty pierwszego zakładu jak w bukmacherach Betclic czy PZ Buk. Zwykle, aby wypłacić nasze wygrane musimy dokonać nimi jakiegoś obrotu.

Początkowo skupiono się na uruchomieniu punktów stacjonarnych. Dopiero w 2020 roku bukmacher Superbet postanowił przejść do polskiego internetu. Zyski pozwoliły na uzyskanie wymaganej licencji, a nagroda dla najlepszego bukmachera środkowo-wschodniej Europy pozwoliła jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Mało gdzie nowi bukmacherzy w naszym kraju są opisywani rzetelnie i szczegółowo, bez nakłaniania do założenia konta na każdym kroku. PZBuk skupił się na ofercie na koszykówkę, a dodatkowe transmisje z meczów NBA dodają mu atrakcyjności. Wygląda na to, że konkurencja na polskim rynku bukmacherskim znów się powiększy, ale to wyłącznie z korzyścią dla graczy. Nowi bukmacherzy będą musieli zaproponować coś oryginalnego, co wyróżni ich na tle konkurencji.

Należy jednak docenić bardzo atrakcyjny, a zarazem dość nietypowy bonus powitalny w postaci dwóch cashbacków o wartości 1500 zł. Oferta sportowa Betclic to przede wszystkim piłka nożna. Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League i liga polska. Na każdą z tych lig ten bukmacher on-line ma świetną ofertę. Dodatkowo kod promocyjny Betclic gwarantuje całkiem fajny bonus od pierwszej wpłaty.

Mimo wszystko nielegalne zakłady bukmacherskie dostępne online lepiej omijać szerokim łukiem. Oczywiście, zupełnie nie można uciekać od tworzenia record tych najlepiej ocenianych podmiotów bukmacherskich. W sieci jest naprawdę mnóstwo propozycji, jednak od wielu lat pewne strony są tymi wybieranymi najczęściej i nie dzieje się to przypadkowo. Kuszą one potencjalnych klientów bonusami bez depozytu, bogatą ofertą nie tylko na sport, a także bardzo licznymi promocjami.

Maksymalnie może to być 100 zł, ale jeśli chcemy zagrać za mniejszą kwotę, również jesteśmy upoważnieni do skorzystania z promocji. Jeśli więc pierwszy kupon okaże się zwycięski – możemy cieszyć się zgromadzonymi pieniędzmi. Bonusem trzeba obrócić trzykrotnie, po kursie 1.91 lub wyższym. Poprawny obrót bonusem spowoduje, że środki trafią na konto gracza i będzie można je wypłacić. Warto znać rating bukmacherów 2023, by mieć wiedzę na temat tego, gdzie gracze najchętniej obstawiają mecze, a jakie portale są zazwyczaj przez nich unikane.

Ostatnie lata to niebywały rozkwit branży bukmacherskiej w naszym kraju. Odkąd zmieniły się przepisy ustawy hazardowej nowi bukmacherzy w Polsce zaczęli pojawiać się w tempie niewidzianym nigdy wcześniej. Z punktu widzenia użytkowników zakładów bukmacherskich to świetna wiadomość. W poniższym artykule sprawdzimy między innymi jak ocenić wiarygodność nowego bukmachera oraz co warto wziąć pod uwagę wybierając bukmachera dla siebie.

Witryna funkcjonowała i gracze mogli zakładać konta, zawierać swoje kupony i korzystać z bonusów. Jednak prawdziwy przypływ nowych graczy spowodował start kampanii marketingowej na początku kwietnia. Jako że był to prima aprilis, wiele osób stwierdziło, że nowy bukmacher reklamowany przez Krzysztofa Stanowskiego i portal Weszło to zwykły żart. Wywołało to niemałą dyskusję wśród internautów, ale ostatecznie wszyscy się przekonali, że bukmacher Fuksiarz jest jak najbardziej prawdziwy. Ciekawym rozwiązaniem dla niektórych w przypadku tej marki mogą być także zakłady na realne wyścigi konne. Takie informacje z pewnością cieszą nowych graczy zakładów bukmacherskich.

Podsumowując, musi minąć jeszcze czasu, by osoby bazują na opinii innych graczy mogły przekonać się do tego bukmachera. Póki co wszystko jest tylko i wyłącznie domniemaniem. Niewątpliwie cieszy jednak fakt, że pomimo zmiany z ustawach chcą na naszym rynku pojawiać się nowe firmy bukmacherskie. Bukmacher SuperBet może jak najbardziej konkurować z dawno powstałymi legalnymi bukmacherami. Niejednemu obstawiającemu przytrafiają się nietrafione typy. Skutkiem tego też jasne jest, że źle znosimy sytuację, kiedy to jedna omyłka waży o losach pełnego kuponu.

Ministerstwo Finansów wydało dokładnie trzy nowe zezwolenia, w tym dla Noblebet. Poza funkcjonującymi bukmacherami od wielu lat pojawili się więc kolejni, a szczególnie interesujące były ostatnie miesiące roku. Początek 2020 roku również zapowiada się ciekawie, bo oficjalnie wiadomo, że o licencje na urządzanie zakładów bukmacherskich on-line starają się kolejni operatorzy.

Przeanalizowaliśmy najlepsze aplikacje bukmacherskie dostępne na polskim rynku zakładów. Przede wszystkim każdy legalny bukmacher w Polsce musi posiadać zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych, które na okres 6 lat wydaje Minister Finansów (z możliwością przedłużenia). Lista legalnych bukmacherów zawiera wszystkie firmy, które takie zezwolenie otrzymały. Dla podmiotów, które chcą uzyskać licencję, oznacza to sporo wymogów formalnych, duże koszty i ogrom pracy, ale również typerzy muszą się liczyć z pewnymi ograniczeniami. Po pierwsze, legalni bukmacherzy w Polsce są zobowiązani do odprowadzania podatku obrotowego od każdego postawionego zakładu bukmacherskiego w wysokości 12% jego stawki.

Dopiero w 2019 roku rozpoczął starania o zezwolenie na zakłady on-line. Co ciekawe, strona Superbet działała normalnie od 2017 roku, ale w tym czasie nie można było się na niej zarejestrować ani postawić zakładu. Każdego roku na rynku hazardowym dochodzi do kilku debiutów i oznacza to, że do gry wkraczają zupełnie nowi bukmacherzy online. Na rynku pojawiło się kilku nowych operatorów, których sytuację i ofertę postanowiliśmy prześledzić.

Pomimo trudnego okresu dla każdej branży, nie tylko bukmacherskiej, do grona legalnych bukmacherów dołączył w 2020 roku BetX. Nie straszna mu była pandemia i fakt, że problemy miał każdy buk w kraju. Odważny krok został poparty najwyższym bonusem powitalnym na rynku.

U bukmachera Betcris jak na razie można obstawiać sporty tradycyjne i wirtualne oraz e-sport. Wśród konkurencji operator ten wyróżnia się funkcją „Edytuj zakład”, która umożliwia zmianę lub usunięcie wybranej selekcji z nierozliczonych kuponów AKO. Lista legalnych bukmacherów jest dostępna na stronie Ministerstwa Finansów. Nowi bukmacherzy, aby przyciągnąć do siebie użytkowników starają się wyróżnić na tle pozostałych.

Następny rok okazał się bardzo ciekawy pod względem liczby nowych bukmacherów. W 2018 roku do grona legalnych bukmacherów dołączył TOTALbet i PZBUK. Bukmacher ten jako jedyny ubiegał się o zezwolenie na działalność offline, czyli wyłącznie w punktach naziemnych. Jak wiemy później wystąpił również o licencję na prowadzenie działalności online, którą rozwija coraz prężniej. Trochę gorzej prezentuje się liczba dostępnych dyscyplin do typowania.

Oferta GOBet nie jest jeszcze kompletna, ale oceńmy to co już jest dostępne. W czerwcu 2019 roku poznaliśmy nazwę pierwszej zagranicznej firmy, która może legalnie oferować zakłady przez web w Polsce. Należąca do szwedzkiego giganta Cherry AB. Cherry Online wystartował w Polsce z marką PZBuk. Jeśli informacje o wejściu bwin do Polski się potwierdzą to będzie to kolejny zagraniczny bukmacher, który będzie walczył o polskiego klienta. Warto w tym miejscu przypomnieć, że w ostatnich latach licencje Ministerstwa Finansów pozyskał m.in. Francuski Betclic i wywodzący się z Rumunii Superbet.

Bonus powitalny jest mocnym punktem eWinnera, ale nie jedynym. Znajdziemy tutaj szeroką ofertę zakładów, a także możliwość Custom Bet, czyli zgłoszenie swojego autorskiego zakładu do oferty. Wystarczy złożyć wniosek na stronie bukmachera i czekać aż zostanie on dodany do oferty.