Podejścia do szukania Metody Płatności U Bukmacherów Internetowych

Jak widać, wszyscy legalni bukmacherzy internetowi oferują możliwość sprawnego i bezpiecznego zdeponowania środków na zawieranie zakładów. Nie musisz się także martwić o los Twoich pieniędzy z wygranej, które bezproblemowo trafią na Twoje konto bankowe. Jednak warto zauważyć, że różnica między ofertami innych agency bukmacherskich nie jest aż tak wielka.

Szybko w Polsce wprowadzone zostały również znane z zagranicy gry karciane, które błyskawicznie rozeszły się po wszystkich legalnych operatorach, nabierając na olbrzymiej popularności. Do współpracy ze sobą eWinner zaprosił jedynego Polaka, któremu przyszło grać w NBA – Marcina Gortata. To właśnie wokół niego firma zaczęła koncentrować swoją ofertę, jako jedna z nielicznych prezentując najbogatszą ofertę na NBA i darmowe transmisje tej właśnie ligi.

Bukmacher on-line posiadać będzie dedykowaną stronę internetową na urządzenia mobilne oraz aplikacje na najpopularniejsze systemy – Android i iOS. Wraz ze wzrostem popularności bitcoin, wzrosła również liczba bukmacherów oferujących płatności kryptowalutowe. Jeśli dany serwis będzie je akceptował, na pewno da Ci o tym do zrozumienia. Płatności kryptowalutami są nadal rynkiem rozwijającym się, przez co tylko nieliczni bukmacherzy wspierają tę technologię.

Skrill to znany portfel elektroniczny, który umożliwia nam gromadzenie środków w różnych walutach i wykorzystywanie ich w sklepach internetowych na całym świecie. Swego czasu korzystali z niego przede wszystkim ci, co grali w zagranicznych firmach bukmacherskich, ale obecnie jest on udostępniany również wśród metod płatności legalnych portali do obstawiania. Bukmacher z płatnościami Skrill i kartą kredytową Dlaczego to właśnie płatności Skrill oraz wszelkiego rodzaju kartami typu Visa czy MasterCard uważane są za najatrakcyjniejsze? Po pierwsze – pozwalają nam na naprawdę ekspresową realizację zamówień. Po drugie – są znacznie wygodniejsze od płacenia za pomocą przelewu w tradycyjnym banku z naszego kraju.

Karty Płatnicze

Ponieważ Visa jest jedną z najpopularniejszych metod płatności w internecie, większość bukmacherów posiada ją jako domyślną metodę na stronie swoich serwisów. Korzystając z kart Visa bez trudu znajdziesz bukmachera, który z niej korzysta. Jeśli dodatkowo korzystasz z usługi Visa Checkout Twoje dane zostaną zapamiętane w witrynie, co ułatwi i usprawni płatności przy kolejnym logowaniu.

Rzeczy, których nie lubisz w Metody Płatności U Bukmacherów Internetowych i rzeczy, które polubisz

Bukmacher Betfan oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z błyskawicznych metod wpłaty depozytu, takich jak Blik, Przelewy 24, karty płatnicze/debetowe MasterCard i Visa oraz vouchery Paysafecard. Poza tym możliwa jest wpłata środków za pomocą tradycyjnego przelewu. PKO BP, mBank, Inteligo, Santander, ING, Bank Pekao, Allior Bank czy Millennium. Najczęściej oferowaną przez bukmacherów metodą wypłaty środków jest oczywiście klasyczny przelew na konto bankowe.

Jeśli chcesz używać Neteller jako metody płatności, musisz utworzyć konto Neteller. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę główną Neteller i postępując zgodnie z instrukcjami. Po utworzeniu konta będziesz musiał wpłacić na nie środki.

Za samo zarejestrowanie konta można otrzymać freebet na start w wysokości 20 PLN. Totalbet legalny bukmacher ma obowiązek weryfikowania tożsamości swoich klientów. Można też wypłacić środki za pomocą zwykłego przelewu, ale jak informuje bukmacher na swojej stronie, może to trwać nawet 5 dni.

Wszystkie te zalety zapewnia płatność BLIK – jedna z najpopularniejszych metod płatności, akceptowana przez większość sklepów internetowych oraz wielu legalnych bukmacherów. Internetowe firmy bukmacherskie w większości sytuacji są w stanie zaakceptować elektroniczne płatności. Jeżeli dany operator funkcjonuje on-line, to trudno, aby przyjmował gotówkowe wpłaty. No chyba, iż ma w posiadaniu stacjonarne lokale, tak jak Fortuna oraz STS. To bukmacherzy, którzy dosyć prężnie działają w internecie, ale również utrzymują obszerną sieć naziemnych punktów.

Najbardziej popularne – karty debetowe, pozwalają na najłatwiejszy dostęp do środków pieniężnych zgromadzonych na Twoim rachunku bankowym. Twoje konto obciążone jest niemal natychmiast, ale nie możesz wydać więcej niż jej na nim zgromadzone. Karty kredytowe zapewniają natomiast bezpieczeństwo na wypadek sytuacji losowych i nieprzewidzianych. Czas oczekiwania na kartę to zazwyczaj 14 dni, ale często przychodzą one w pierwszym tygodniu od złożenia wniosku. Rozgrywki esportowe zyskują obecnie coraz większą popularność wśród zakładów bukmacherskich. Większość legalnych operatorów stale pracuje nad doskonaleniem oferty związanej z takimi grami jak Counter Strike’a czy League of Legends.

Najbardziej rozbudowany system szybkich płatności posiada legalny bukmacher internetowy STS. Operator zakładów sportowych Star-Typ Sport posiada między innymi płatność kartką kredytową lub debetową VISA/MasterCard oraz BLIK. Co więcej, gracze do dyspozycji w STS mają ponadto na przykład Skrill, Paysafecard czy Neteller. Nie sprawdzaliśmy tego osobiście, ale z tego, co udało nam się dowiedzieć, to cała transakcja trwa kilkanaście sekund (choć wszystko zależy też od operatywności osoby przyjmującej zlecenie).

Musimy do niej posiadać własne konto w banku – to na nie muszą trafić środki, które przeznaczymy do wypłaty. Konto musi być zarejestrowane na nas, co jest sprawdzane w procesie weryfikacji. Szczegółową informację na temat cashout, zasad korzystania z takiej opcji oraz regulamin wybranych promocji, kodów i bonusów można znaleźć na stronie internetowej bukmachera. Więc obstawiać zakłady najlepiej u legalnych bukmacherów.

Metody Płatności Dostępne U Poszczególnych Bukmacherów

Ustalimy tam też nasze limity wpłat –najlepsi bukmacherzywymagają ich ustalenia. Ma to oczywiście związek z szeroko pojętym przeciwdziałaniem uzależnieniom. Do niej trafiają też nasze ewentualne wygrane, które możemy przeznaczyć na dalszą grę, ale też wypłacić na własne konto. Jeśli dokonamy tego odpowiedniego, najprawdopodobniej będziemy zadowoleni z naszego obstawiania. To jednak dopiero początek na naszej drodze ku zawarciu zakładu. Kolejnym krokiem jest bowiem rejestracja, a zatem po prostu założenie własnego konta.

Dzienny restrict wypłat ekspresowych (w ciągu 8 minut od momentu zlecenia) to PLN. Tę metodę płatności elektronicznej wyróżnia szybkość, zaufanie użytkowników oraz bezpieczne i wygodne płatności. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Dodatkowo, trzech bukmacherów Fortuna, STS iLV BET umożliwia swoim klientom dokonywanie wpłat w punktach naziemnych. Pieniądze trafiają na konto gracza już po kilkudziesięciu sekundach, bez prowizji za transakcję.

Tłumaczymy w nim, jakie są sposoby na opłacenie konta bukmacherskiego. Ranking najlepszych bukmacherów sprawdzisz w naszym serwisie. Sprawdź, jak wiele dodatkowych funkcji posiada bukmacher. Mamy tu na myśli cashout, transmisje online, zakłady bez podatku, aplikację mobilną, czat z graczami. Rozpatrz je w kolejności od najważniejszej do najmniej ważnej dla siebie. Dokładnie sprawdź ofertę zakładów pod kątem tego, czym jesteś zainteresowany.

Zobaczmy teraz jakie formy wypłaty środków możemy zlecić w przypadku legalnych bukmacherów w Polsce. BLIK to jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie systemów płatności mobilnych. Poprzez BLIK możemy używać smartfona do zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i oczywiście online. Cała sprawa sprowadza się zatem do wpisania w odpowiednie miejsce 9-cyfrowego kodu generowanego dla płatności w aplikacji BILK.

To płatnicze systemy, za sprawą których możemy przeprowadzić obie wymienione transakcje. Firmy bukmacherskie wdrażają wiarygodne kanały do przekazywania środków, aby gracze byli możliwie najbardziej zadowoleni z tychże usług. Najważniejszą kwestią, będzie zachowanie bezpieczeństwa środków oraz naszych danych osobowych.

Niesłusznie, dobrze jest wiedzieć o nich tyle, ile się da. Jeśli chodzi o wypłaty, nie ma tu jednak innowacyjnych rozwiązań. Totolotek postawił na klasyczny przelew, na który trzeba czekać do dwóch dni roboczych. Totolotek jest najstarszą firmą bukmacherską w naszym kraju. Mimo wielu lat na rozwój bukmacher pozostał jednak przy bardzo tradycyjnych rozwiązaniach.

Można też odnieść wrażenie, że zatrzymano rozwój sieci punktów stacjonarnych. Obecnie Zakłady Bukmacherskie Milenium pomimo dużej rozpoznawalności marki, zajmują dość niskie pozycje, jeżeli chodzi o rankingi bukmacherów internetowych, np. To wciąż bukmacher warty polecenia, który ma dość pokaźne grono stałych klientów. Darmowe zakłady są najpopularniejszymi, ale nie najbardziej hojnymi bonusami powitalnymi. Zazwyczaj ich kwota waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Rzadko, a w praktyce prawie wcale, nie spotyka się freebetów o wartości kilkuset złotych.

Pierwszym środkiem wpłacania pieniędzy na nasze okno jest możliwość użycia karty kredytowej lub debetowej. Przy jej pomocy pieniądze znajdują się na koncie wręcz błyskawiczne. Cała operacja polega na określeniu sumy oraz podaniu odpowiednich danych takich jak numer karty, data ważności i kod bezpieczeństwa CCV.

W Polsce pierwsze karty płatnicze zaczęto akceptować pod koniec lat 60, istniało wtedy około 500 przystosowanych do do tego punktów. U bukmachera BETFAN pojawiają się zarówno boosty akwizycyjne dla nowych klientów, które zazwyczaj mają bardzo wysokie kursy (np. 10.zero lub 25.0), jednak można postawić je tylko za niewielką stawkę. Mimo wszystko pozostaje to bardzo korzystnym układem dla nowego gracza. Stali klienci mogą za to korzystać z wystawianych codziennie Matchday Boostów – to podwyższony kurs na jedno z najpopularniejszych w danym dniu zdarzeń sportowych lub esportowych.

Minusem oczywiście jest fakt, że na swoje konto musisz się zalogować, więc czasowo płatność za pomocą portfela elektronicznego zajmie mniej więcej tyle samo czasu, co w przypadku płatności kartą. Jeszcze jedną wadą e-potfeli jest opłata, która w niektórych przypadkach występuje na Skrillu i Netelerze (dotyczy ona wpłat na konto). Revolut jest iście rewolucyjnym portfelem elektronicznym.

Warto zwrócić też uwagę na Super Bets – zakłady specjalne, które pojawiają się przy ważniejszych meczach. Fortuna przyciąga świetnym zakładem bez ryzyka do 600 zł oraz freebet bez depozytu. Dużym atutem są również transmisje na żywo oraz zakłady na sporty walki. Logujesz się na stronę bukmachera, który udostępnia tę metodę płatności.

Na następnych miejscach plasuje się czas odbywania transakcji oraz dostępność metody o wybranej porze nocy albo dnia. Jakimi metodami najlepiej będzie przelewać środki do buków? Postaramy się odpowiedzieć na tak postawione pytanie w poniższym artykule. Zakłady wzajemne Totolotek korzystają z systemów Dotpay, Tpay co powoduje, że dostępna jest obsługa większości banków w naszym kraju. Jeśli chcesz doładować konto za pomocą karty płatniczej VISA lub Mastercard to w totolotku możesz tego dokonać. Podobnie jak skorzystanie z portfela elektronicznego Skrill lub z Paysafecard.

Branie udziału w nielegalnych grach hazardowych może wiązać się z poniesieniem negatywnych skutków prawnych. Uczestnictwo w grach hazardowych może wiązać się z ryzykiem uzależnienia. Nasze analizy pokazują również, że w eWinner bardzo dobra oferta przedmeczowa i live nie dotyczy wyłącznie żużla. Dyscypliny, które warto obstawiać u tego bukmachera to piłka nożna, koszykówka i tenis. Zakres rynków na te sporty jest naprawdę szeroki, nie brakuje zakładów specjalnych i łączonych, a dzięki dobrze funkcjonujące aplikacji, wygodnie obstawia się zakłady na żywo. Warto także wspomnieć, iż eWinner posiada opcję Custom Bets, która pozwala na proponowanie swoich własnych zakładów.

Ciekawie wygląda również oferta promocji stałych, które ułatwiają przy sobie graczy. Czołową piątkę rankingu bukmacherskiego 2023 zamyka eWinner. Jest to zdecydowanie najlepsza firma do obstawiania żużla, ponieważ posiada szeroką ofertę przedmeczową, bardzo szybko wystawia rynki, zapewnia możliwość obstawiania niemal wszystkich żużlowych wydarzeń. Ponadto eWinner jako jeden z nielicznych bukmacherów zapewnia promocje specjalne na żużel.

Nade wszystko jednak próbują stać się firmami coraz bardziej przystępnymi dla niedoświadczonego użytkownika. Upraszczają procesy odpowiadające za rejestrację, uatrakcyjniają wygląd swoich serwisów internetowych, a aktualnie również wprowadzają darmowe aplikacje mobilne. Wszystko po to, by móc przyciągnąć do siebie również osoby, które obawiają się, że nie podołają i nie będą w stanie poradzić sobie ze stopniem skomplikowania zakładów. Jak zatem widzicie, wybór rodzajów płatności u bukmacherów on-line jest obszerny i możemy ze spokojem zostawić go każdemu z osobna. To w skrócie wirtualna karta Visa, powszechnie dostępna i wykorzystywana wśród operatorów rozrywki on-line.

Firma może pochwalić się I miejscem w kategorii „Najlepszy operator płatności” w ramach gali Ekomers 2016. Duży rozwój technologii można również zauważyć w sposobie przechowywania danych osobowych i technologii uwierzytelniającej dane osobowe. Dzięki wykorzystywaniu nowatorskich technologii już dziś możliwe jest płynne przełączanie się pomiędzy różnymi stronami internetowymi, wymagającymi uwierzytelnienia, za pomocą paru kliknięć.

Na terytorium Polski blokowane są adresy stron internetowych, na których bez zezwolenia organizowane są zakłady bukmacherskie lub inne gry hazardowe. Rozwiązanie to skutecznie utrudnia działalność nielegalnym bukmacherom, którzy za pośrednictwem Internetu w poprzednich latach dominowali na polskim rynku. Od tego samego czasu, niemożliwa jest również współpraca banków oraz operatorów płatności z nielegalnymi bukmacherami, co w znaczącym stopniu obniża konkurencyjność takich bukmacherów. Ograniczenie konkurencyjności wynika z tego, że legalni bukmacherzy mają możliwość udostępniania popularnych metod służących do wykonywania płatności, jak np.

Podobnie ma się sprawa również w sytuacji, gdy chcemy skontrować zawarty zakład o późnej godzinie lub generalnie obstawić kupon w porze nocnej. Wszystko to powoduje ograniczenia wynikające z wpłat w punkcie stacjonarnym. Dużo wygodniejsze są wpłaty i wypłaty u bukmacherów online. Choć wciąż podejmowane są liczne działania, by wszystkie metody płatności u bukmacherów były realizowane błyskawicznie i bez żadnych komplikacji, internetowe transakcje zawsze są obarczone ryzykiem. Wina może nie leżeć ani po naszej stronie, ani po stronie bukmachera – niekiedy downside pojawi się w kwestii pośrednika płatności. Pieniądze zniknęły z naszego konta i nie dotarły na konto gracza, a jeżeli nie dysponujemy już żadnymi środkami, będziemy zmuszeni czekać, aż dział finansowy zajmie się naszą sprawą.

Jeśli nie posiadasz konta bankowego lub Twój bank nie oferuje karty Visa możesz zdecydować się na kartę przedpłaconą. Karty przedpłacone stanowią alternatywę dla bonów towarowych, czeków czy pieniądza bezgotówkowego. W przypadku kart przedpłaconych sami wybieramy kwotę jaką zasilamy kartę. Taką kartę można zakupić w banku lub innej instytucji finansowej.

Branża bukmacherska on-line różni się od typowych serwisów e-commerce tym, że oprócz wpłaty pieniędzy użytkownik musi mieć też możliwość wypłaty środków. W związku z tym metody płatności u bukmacherów w tym przypadku muszą stanowić istotną część oferty. To powoduje, że na stronach legalnych bukmacherów on-line przygotowanych jest zazwyczaj kilkanaście opcji wpłaty i wypłaty – w zależności od preferencji użytkowników. W niektórych krajach europejskich do metod zasilenia konta dodany jest również Bitcoin.

Betclic może się pochwalić zakładem bez ryzyka dla wszystkich nowych graczy o wartości 200 zł z poniższym kodem promocyjnym. Niniejszy cashback to flagowy produkt z oferty powitalnej Betclica. Wyjątkową sprawnością na tym polu charakteryzuje się BetX. Zarówno wpłaty jak i wypłaty, realizowane są w tempie ekspresowym. Dynamicznie rozwijający się bukmacher niestety nie ma możliwości realizowania ekspresowych przelewów, ale wypłaty można dokonać na kartę kredytową lub Neteller.

W przypadku tej metody dość dobrze i intuicyjnie rozumiemy wady i zalety jakie wiążą się z tą metodą. Wystarczy po prostu iść do punktu danego bukmachera i w zależności od firmy pokazać dowód bądź podać email, na który zarejestrowane jest konto i numer PESEL. Jest to wygodne dla osób, które lubią posługiwać się gotówką, z drugiej strony trochę neguje ideę bukmacherów internetowych – którzy powinni być dostępni online w każdym momencie. Przechodząc już do konkretnych sposobów na wpłaty i wypłaty, to na rynku bukmacherskim jest ich bez liku. Każda z firm dba o to, aby klienci w komfortowy, a co najważniejsze – szybki i bezpieczny sposób, mogli wpłacać swoje pieniądze.

Firma jest jednak jednym z mniejszych graczy na rynku (mówi się o około 1% rynku), ale pozostaje rentowna i zwiększa konkurencję legalnych bukmacherów, na czym klienci wyłącznie zyskują. Ostatnia nowelizacja ustawy zwiększyła kontrolę Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów bukmacherskich online. Preferuj bukmacherów, którzy oferują darmowe zakłady bez depozytu. Tylko najlepsi bukmacherzy pozwalają zagrać graczom kupony bez dokonywania wpłaty.

Jedni wolą korzystać z portfeli internetowych, inni ufają najbardziej przelewom bankowym, podczas gdy część graczy zainteresowana jest jedynie wpłacaniem depozytu poprzez karty paysafecards. Jak już pewnie się zorientowałeś, główną siłą napędową stron oferujących zakłady bukmacherskie są bonusy. Pamiętaj – strony bukmacherskie posiadają swoje zalety, jak i również wady.

Pierwszą są Przelewy24 , gdzie na wypłatę poczekamy nawet do 3 dni. Możemy także wypłacić pieniądze przez przelew bankowy – tutaj oczekiwanie może potrwać nawet tydzień. Przeważnie czas ten jest znacznie krótszy, niż maksymalna granica, lecz tak duża firma mogłaby wdrożyć nieco sprawniejsze rozwiązania. Elektroniczna metoda płatności „prepaid”, która gwarantuje graczowi nie tylko anonimowość czy bezpieczeństwo, ale także natychmiastową realizację polecenia zapłaty. Przy finalizacji takiej transakcji obstawiający podaje tylko 16-znakowy kod PIN, który znajduje się na specjalnej karcie.

Jak wspominaliśmy wcześniej, zakłady bukmacherskie to nie tylko piłka nożna, ale również wiele innych dyscyplin sportowych. W grę wchodzą nawet zakłady specjalne dotyczące polityki, rozrywki czy… Który polski bukmacher specjalizuje się w konkretnym rodzaju zakładów wzajemnych? Poniżej przedstawiliśmy, które firmy wypadają najlepiej pod kątem określonego typu wydarzeń. Oprócz tego należy wspomnieć, że w tym momencie znakomita większość polskich bukmacherów oferuje możliwość płatności kartami debetowymi z wyjątkiem Milenium oraz eToto.

Legalni bukmacherzy, aby móc stać się takimi, muszą przejść przez bardzo długą i krętą ścieżkę akceptacji ze strony polskiego Ministerstwa Finansów. To zniechęca potencjalnych oszustów do ubiegania się o licencję. Mimo wszystko ci stale próbują dotrzeć do klientów z naszego kraju. Z tym jednak, że polskie prawo jest znacznie surowsze od tego obowiązującego zagranicą. Dlatego też musimy uważać, by nie dokonać rejestracji u buka, u którego nie powinniśmy posiadać konta.

To też, a może przede wszystkim, operowanie własnymi pieniędzmi. Odpowiedzialne zarządzanie kapitałem stanowi jeden z najważniejszych punktów kodeksu gracza. Wyjaśniamy, jak bezpiecznie wpłacać i wypłacać pieniądze u bukmachera z największymi udziałami w rynku – STS. Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na numer konta bankowego podany w trakcie rejestracji. Aby wniosek był zrealizowany tego samego dnia, zlecenie wypłaty musi zostać złożone do godziny 10. Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na konto bankowe, którego numer został podany podczas rejestracji konta.

Warto również wypróbować takich operatorów płatności on-line jak PayU, Przelewy24 czy Tpay. Sporą popularnością wśród obstawiających zakłady bukmacherskie online cieszą się portfele internetowe takie Skrill, Neteller czy EcoPayz. Tam jednak musisz założyć dodatkowe konto i czekać na weryfikację swoich danych na przykład za pomocą dowodu osobistego. Ta metod płatności nie dopuszcza możliwości wypłaty i sytuacja dotyczy wszystkich bukmacherów, o których pisałem wyżej.

Oczywiście nie ma opłat i prowizji za dokonanie depozytu. Oprócz obsługi banków na PayU oraz Dotpay można dokonać płatności ze swojej karty płatniczej. Dodatkowo Dotpay umożliwia wpłatę poprzez jednej portfeli elektronicznych Paysafecard lub popularny w większych miastach SkyCash. Bukmacherzy chcą maksymalnie ułatwić wpłaty swoim klientom. Dlatego też starają się wprowadzić do swojej oferty możliwie wiele metod dokonywania depozytu na konto gracza.

Niestety bukmacher nie posiada opcji szybkiej wypłaty i wypłacając środki musimy uzbroić się z cierpliwość. Wszystko zależy od tego, o której godzinie zlecimy wypłatę, ponieważ wnioski złożone do godz. 10 realizowane są jeszcze tego samego dnia, natomiast jeśli zlecimy wypłatę po godz.

Ciekawą opcją płatności oferowaną od niedawna przez niektórych polskich bukmacherów internetowych jest wpłata przez Paysafecard. To prepaidowa metoda płatności pozwalają na dokonanie wpłat bardzo bezpiecznie, za z góry określoną kwotę. Karty prepaidowe Paysafecard możemy nabyć bardzo prosto na przykład w polskich sieciach kiosków czy też na portalach internetowych.

Taka reklama wspiera rozwój danej dyscypliny oraz świadczy o tym, że legalni bukmacherzy działają zgodnie z prawem i mogą zaoferować liczne bonusy. Jak już wspomnieliśmy powyżej, w Polsce legalne firmy bukmacherskie mają prowadzić swoją działalność zgodnie z obowiązującym prawem na terenie kraju. Legalni bukmacherzy mają płacić podatki oraz zabezpieczyć swoich klientów przed możliwym oszustwem ze strony podmiotów, które prowadzą działalność na rynku bukmacherskim nielegalnie. Co jeszcze wyróżnia legalnego bukmachera na rynku Polski pomimo licencji od Ministerstwa Finansów? Po pierwsze czynnikiem decydującym o wyborze bukmachera ma być przejrzysty serwis internetowy, który jest czytelny i zrozumiały dla użytkownika. Po drugie taka firma bukmacherska musi kierować się zasadą odpowiedzialnej gry, co oznacza, że prawo założyć konto legalni bukmacherzy dają wyłącznie osobom pełnoletnim.

Korzystanie z kart paysafecard nie pozwala też na dokonywanie wypłat – w przypadku wpłat tą drogą większość bukmacherów proponuje wypłaty na konto bankowe tradycyjnym przelewem bankowym. Sposobów, jak wpłacić pieniądze na konto w STS, jest cała masa. Możliwe jest oczywiście przekazanie środków wprost z karty kredytowej lub debetowej, szybki przelew elektroniczny, BLIK, a także płatność z wykorzystaniem systemu PayU, Dotpay lub tpay. Wśród metod płatności STS znajdziemy też portfele elektroniczne Skrill, PayPal oraz Neteller. Wiążą się one jednak z nieco wyższą minimalną kwotą wpłaty, która w przypadku standardowych sposobów przelewu wynosi złotówkę.

Nic dziwnego – ludzie są przyzwyczajeni do wygody i lubią mieć swobodę wyboru. Oprócz tego większość agency bukmacherskich na polskim rynku oferuje błyskawiczne zasilenia konta gracza za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Aby wypłacić wygrane środki, gracz musi wybrać odpowiednią dla siebie metodę wypłaty. Najczęściej legalni bukmacherzy oferują portfele elektroniczne oraz możliwość realizacji szybkiego przelewu za pomocą Przelewy24. To kolejny bukmacher, który oferuje bardzo dużą gamę dostępnych metod płatności. Możemy skorzystać tu z najważniejszych i najchętniej używanych metod takich jak DotPay czy Przelewy24.